:prodejna

Přinášíme vám

Balené potraviny

Najdete u nás širokou nabídku biopotravin, superpotravin, domácích i zahraničních surovin a produktů.

Čerstvé pečivo

Každý všední den Vám přinášíme čerstvé a chutné bio pečivo. Kváskový žitný chléb, chléb s chia semínky, bezlepkový nebalený chléb, dýňové rohlíky, chlazené vegeburgery... Naše výtečné bio koláče rozhodně stojí za vyzkoušení.

Pult se sušenými plody

Pult se sušenými plody je významnou součástí našeho sortimentu. Mimo běžné nabídky oříšků u nás najdete například skvělé mandle v cukru, lékořicové komfity, nesířené meruňky, višně, borůvky, piniové oříšky, pistácie, zázvorové kostky... Stálou nabídku tvoří přes 30 položek a namícháme vám i dárkový kornout. Ať už si chcete zamlsat v práci, nebo doplnit domácí zásoby, u nás si vyberete. Další druhy plodů u nás najdete balené.

Freshe a Bubble Tea

Toto je skutečný hit. Čerstvá ovocná šťáva, zeleninová šťáva, nebo ovocný koktejl s chia semínkami či s mladým ječmenem. Za bezkonkurenční ceny a každý 10. nápoj zdarma.
Exotický ledový čaj u kterého si vyberete z mnoha příchutí, k tomu si navolíte příchuť kuliček a další extra věci, to je Bubble Tea v Pinii. Nápoj se podává se zavařeným víčkem a extra tlustým brčkem, kterým projdou praskací kuličky. Je to skutečně svěží a zábavný zážitek. I u Bubble Tea dostanete každý 10. nápoj zdarma.

Bylinky, čaje a koření

Mnoho lidí si je vědomo, že léky a přípravky z lékárny nejsou jedinou cestou jak tělu pomoci. Existuje skutečně mnoho bylin a rostlin a každá má svá uplatnění. Najdete u nás širokou nabídku bylin a koření. I přes naše úsilí se může stát, že vaši bylinu nemáme skladem, v takovém případě vám ji seženeme a smskou dáme vědět, že ji pro vás máme, běžně do jednoho týdne.

a další

Naše doporučení zní: přijďte se podívat. Nasloucháme přáním našich zákazníku a tak s vaší pomocí neustále rozšiřujeme a obměňujeme náš sortiment. Obohaťte svůj život produkty, které v supermarketech nenajdete.